Sayın kullanıcı,

Sitemizi kullanmadan önce “site kullanım şartları” nı dikkatlice okuyunuz. 

www.innovationakademi.com alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır: TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVADIR

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar www.innovationakademi.com adresindeki Innovation Akademi Mobilya Tasarım ve Dekorasyon Hizmetleri firmasının malıdır ve onun (Firma) tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 

 

Önemli Not:


Sitemizdeki tüm ürünler kişiye özel tasarlanıp hazırlandığından, alacağınız ürün hakkında detaylı incelemeyi yaptıktan sonra bizimle iletişime geçip onaylatmanız sağlıklı bir alış verişi doğuracaktır. Bildiğiniz üzere ilgili
Ticaret Kanunu gereğince “…….kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi mümkün değildir.” Bu şartları göz önünde bulundurarak alış veriş yapmanız hem sizler hemde bizim açımızdan sağlıklı sonuçlar doğuracaktır
.ÖDEME VE TESLİMAT

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası ve En para, bankacılık sistemlerini kullanarak ödemelerinizi hesabımıza (TL)  yapabilirsiniz.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Sitemiz shopier, nakit ödeme bankacılık altyapısını kullanmaktadır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Innovation Akademi Mobilya Tasarım ve Dekorasyon Hizmetleri üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.  Temini zaman alan kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar, boyanacak el emeği ürünlerin teslimatı için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi ürünün büyüklüğüne göre 5-15 ila 20 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Balıkesir merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz tamamlandıktan/onaylandıktan sonra ürünün kuruma durumuna göre en geç 3 ila 7  iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.