Sayın kullanıcı,

Sitemizi kullanmadan önce “site kullanım şartları” nı dikkatlice okuyunuz. 

www.innovationakademi.com alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar www.innovationakademi.com adresindeki Innovation Akademi Mobilya Tasarım ve Dekorasyon Hizmetleri firmasının malıdır ve onun (Firma) tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 

 

Önemli Not:


Sitemizdeki tüm ürünler kişiye özel tasarlanıp hazırlandığından, alacağınız ürün hakkında detaylı incelemeyi yaptıktan sonra bizimle iletişime geçip onaylatmanız sağlıklı bir alış verişi doğuracaktır. Bildiğiniz üzere ilgili Ticaret Kanunu gereğince “…….kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi mümkün değildir.” Bu şartları göz önünde bulundurarak alış veriş yapmanız hem sizler hemde bizim açımızdan sağlıklı sonuçlar doğuracaktırE-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.