Teslimat Koşulları

ÖDEME VE TESLİMAT

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası ve Enpara Bankacılık sistemlerini kullanarak ödemelerinizi hesabımıza (TL)  yapabilirsiniz.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Sitemiz İyzico Ödeme altyapısını kullanmaktadır.

 

3) Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İnnovation Akademi Ahşap ve Tasarım Atölyesi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.  Bunun için hazır ürün ve ham ahşap ürünlerin temini 7 iş günüdür. Ancak temini zaman alan şahsa ait özel tasarımlar ve uygulamalar, boyanacak el emeği ürünlerin teslimatı için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 ila 15 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Balıkesir merkezli şirketimizden ürünler şirketimizin anlaşmalı olduğu kargo firmasıyla gönderilecektir. Kendi belirleyeceğiniz bir kargo firması olursa gönderi kargo bedelini kendinizin karşılaması gerekmektedir. Siparişleriniz tamamlandıktan/onaylandıktan sonra en geç 3 ila 7  iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 


Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 


Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.